Despre noi

Cine suntem?

STIL IMOBIL este activ în Iasi din 2002. Experiența noastră și expunerea la diferite tipuri de tranzacții ne ajută să oferim o gamă variată de servicii de consultanță REAL ESTATE pentru investitori/cumparatori și proprietari.

Clientela noastră este formată atât din dezvoltatori imobiliari cât și din investitori/cumparatori si proprietari particulari.

Creșterea organică a companiei este bazată pe principii și valori centrate în jurul clientului, ceea ce ne-a ajutat să devenim o companie imobiliara importanta pe piața de profil din Iasi.


Despre Stil Imobiliare

Servicii Imobiliare

Suntem axați pe consultanta imobilara si facilitarea de tranzactii de vanzare/inchiriere prin coordonarea relatiei profesionale intre dezvoltatorii imobiliari/proprietari si investitori/cumparatori.

Începând cu 2005, compania STIL IMOBIL participă la si evenimentele și târgurile de imobiliare importante din zona. Experiența noastră directa cu clienții ne ajută să le înțelegem abordarea și să putem oferi servicii personalizate care să raspunda exact nevoilor acestora prin beneficii concrete.

Într-un mediu de afaceri în continuă schimbare, STIL IMOBIL și-a păstrat principiile cheie: o abordare centrată în jurul clientului unde orice potențială tranzacție serveste clientul, cu profesionalism și colaborare efectivă menită să atingă rezultatele dorite si asteptate.

Serviciile noastre sunt oferite la nivel local și includ:

  • Consultanță
  • Achiziții
  • Vânzări și Închirieri
  • Studii de piață
  • Consultanta business pentru investitori
  • Servicii speciale pentru proprietari
  • Servicii complete pentru noii cumparatori/chiriasi
  • Acces la creditare
  • Tururi imobiliare
  • Consultanță în verificarea proprietăților
  • Informație actualizată

Beneficii

  • doar Stil Imobil garanteaza apartamente 100% fara datorii la achizitie, in caz contrar firma achita datoriile
  • garantam fotografii REALE din cadrul ofertelor
  • iti alegi locuinta dorita dintr-o gama variata de oferte
  • asiguram consiliere in vederea obtinerii creditelor si facilitam urgentarea lor, prin colaborarea cu partenerii nostri respectiv cele mai cunoscute si puternice banci de pe piata.

Gratuitati

  • garantam comision 0% la cumparator pentru achizitia unui apartament/casa/vila situat in cadrul unui proiect rezidential sau a unui bloc constructie noua. (vezi 256 oferte)
  • pentru clientii care doresc sa inchirieze, garantam prelungirea in mod gratuit a contractului de inchiriere
  • garantam consiliere gratuita pre/post tranzactionare
  • vizionarea proprietatilor este gratuita

Consilieri de top

Agentul anului 2016

Popa Alexandru Ionut CONSILIER IMOBILIAR

0753 950 950 alexandru@stilimobil.ro ofertele agentului

Agentul Lunii Octombrie

Popa Alexandru Ionut CONSILIER IMOBILIAR

0753 950 950 alexandru@stilimobil.ro ofertele agentului

Echipa Stil Imobil

Catalin Nechita

Catalin Nechita MANAGER

0755.410.410 catalin@stilimobil.ro
Nechita Corina

Nechita Corina MANAGER

0748.111.205 corina@stilimobil.ro
Georgiana Beaca

Georgiana Beaca ASISTENT MANAGER

0753 950 950 contact@stilimobil.ro
Laura-Elena Vasluianu

Laura-Elena Vasluianu ASISTENT MANAGER

0753 950 950 contact@stilimobil.ro

Catalin Zelinca CONSILIER IMOBILIAR

0753 950 950 catalinz@stilimobil.ro ofertele agentului vezi pareri agent

Lingurariu Ciprian CONSILIER IMOBILIAR

0753 950 950 ciprian@stilimobil.ro ofertele agentului vezi pareri agent

Juncu Silviu CONSILIER IMOBILIAR

0753 950 950 silviu@stilimobil.ro ofertele agentului vezi pareri agent

Popa Alexandru Ionut CONSILIER IMOBILIAR

0753 950 950 alexandru@stilimobil.ro ofertele agentului vezi pareri agent

Florin Ciprian Filipciuc CONSILIER IMOBILIAR

0753 950 950 florin@stilimobil.ro ofertele agentului vezi pareri agent

Fosalau Marinela CONSILIER IMOBILIAR

0753 950 950 marinela@stilimobil.ro ofertele agentului vezi pareri agent

Lavinia Chiriac CONSILIER IMOBILIAR

0753950950 lavinia@stilimobil.ro ofertele agentului vezi pareri agent

Alina-Florina Simionesei CONSILIER IMOBILIAR

0753.950950 alina@stilimobil.ro ofertele agentului vezi pareri agent

Cosmin Frij CONSILIER IMOBILIAR

0753.950.950 cosmin@stilimobil.ro ofertele agentului vezi pareri agent
Serviciu gratuit de creditare